طراحی وب سایت و طراحی نرم افزار های یکپارچه و اپلیکیشن

درباره ما

ما یک تیم طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار هستیم.
از اهداف ما تولید و توسعه وب سایت و اپلیکیشن ها کاربردی و مطابق درخواست مشتری است.

یکی از نقاط قوت ما در تیم طراحی و توسعه نرم افزار ، طراحی و توسعه وب سایت و طراحی و توسعه اپلیکیشن به همراه طراحی استراتژی سئو و دیجیتال مارکتینگ ، داشتن نیروهای متعهد ولی ریموت است ، چرا که در این روز های کرونایی ما مطابق شرایط عمل می کنیم.

سرویس ها

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت و توسعه وب سایت از جمله مهمترین بخش کار ما در تیم آی دِو است. ما برای شما مطابق با آنچه که نیاز دارید و مطابق با جلساتی که با هم در باره نیزا مندی های شما گذاشته می شود و سپس مواردی که شما به عنوان انتظارات بازار از یک وب سایت به عنوان ویترین کارتان به ما می دهید ، ویژنی داریم که می توانیم با استفاده از آن در گام اول برای شما یک وب سایت طراحی کنیم. مدت زمان طراحی یک وب سایت برای شما مشتریان عزیز آی دِو از 3 تا 5 روز می باشد. هزینه این کار نیز از طریق لینک زیر قابل دسترسی است : هزینه و قیمت طراحی وب سایت

طراحی و توسعه انواع نرم افزار های دیسپارتد و یکپارچه

یکی دیگر از ویژگی های ما ، طراحی هر نوع نرم افزاری چه از نرم افزار های تحت لینکوس گرفته تا نرم افزار هایی مانند CRM هایی که الان در برخی شرکت ها دیده می شوند و هم چنین ما دارای نمونه های مشابهی هستیم که در لینک زیر می توانید آن ها را بیابید : محصولات نرم افزاری ما

سئو و دیجیتال مارکتینگ

جز جدایی ناپذیر طراحی وب سایت و حتی اپلیکیشن ها ، سئو است. سئو به معنای شناساندن یک وب سایت و متعلقات و محتوای ان فقط و فقط به گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیست بلکه تنها راه شما برای نمایش وب سایتتان در دنیای مجازی به تمام افرادی است که از وبگردی برای معاملات و اصطلاحا تریدینگ Trading استفاده می کند. پس بعد از طراحی وب سایت باید به دنبال پشتیبانی سئو نیز باشید. ما برای شمابهترین روش های سئو را انجام می دهیم و دارای رزومه ای تقریبا حرفه ای در این زمینه هستیم.

طراحی و توسعه اپلیکیشن

همزاه و یا بهتر می توان گفت همزاد این روز های ما یک گوشی تلفن هوشمند است. خب ، با توجه به این موضوع بهتر نیست که در مورد اپلیکیشن های آن نیز صحبتی داشته باشیم. اپلیکیشن جز کاربردی مربوط به تلفن های هوشمند بوده و ما برای اینکار از بهترین نوع و پلتفرم های لازم برای اینکار و طراحی و توسعه اپلیکیشن های شما استفاده می کنیم.

طراحی گرافیک

یکی از نکات مهم طراحی هر گونه وب سایت و اپلیکیشن ، گرافیک آن نرم افزار است. شما برای جلای بیشتر و به اصطلاح کلاس کاری بیشتر بهتر است تا به گرافیک و نمای ظاهری تصاویر و نمایه ( لوگو ) وب سایت و یا اپلیکیشن خود نیز فکر کنید. ما در این راستا به شما کمک کرده و این کار را نیز در کنار سایر خدمات خود ارائه می دهیم.