فیلم های آموزشی سئو حرفه ای وب سایت، گوگل آکادمی در قاب تصاویر

در این بخش کلیه ویدئوهای آموزشی سئو وب سایت، توسط آکادمی i-dev آی دِو در دسترس شما قرار گرفته است. مشاهده فیلم های آموزشی به ما کمک میکند تا اطلاعات زیادی را در مدت کوتاه فراگرفته و دانش لازم برای ورود به حوزه سئو را به دست آوریم.

باغ وحش گوگل

باغ وحش گوگل

گوگل، به عنوان اولین موتور جستجوی دنیا، برای بحث جستجوی کاربران خود، الگوریتم های بهینه سازی جستجوی کاربران را به نام حیوانات مختلفی قرار داده است. ما، .به بررسی بخشی از این الگوریتم های سئو وب سایت گوگل می پردازیم.

آنچه را که بهتر است از سئو ندانید و به کار نگیرید

آنچه را که بهتر است از سئو ندانید و به کار نگیرید

اصطلاح سئو کلاه سیاه برای معرفی تکنیک هایی استفاده میشود که هدف آنها فریب ربات های گوگل و کسب جایگاه در سریع ترین زمان ممکن است. بسیاری از این تکنیک ها در گذشته تاثیر و نقش مهمی در کسب جایگاه یک سایت داشته اند ولی گوگل رفته رفته آنها را شناسایی کرده و روش هایی برای جلوگیری از تاثیر هرکدام یافته است.

سئو تجربی سایت

سئو تجربی سایت

در این مجموعه فیلم های آموزشی سئو در حوزه های تخصصی و کاربردی که برای مدیریت و پیش برد یک پروژه مورد نیاز شماست جمع آوری شده است. این ویدئوها گزیده ای از ارائه های انجام شده توسط مهندس امین اسماعیلی است که از ابتدای سال 97 تاکنون در جلسات دورهمی کندو ضبط شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

سفری کوتاه به آینده سئو گوگل

سفری کوتاه به آینده سئو گوگل

گوگل تغییرات آتی سئو را معمولاً به صورت نجوا منتشر میکند؛ به این معنی که ابتدا یک مفهوم و تکنیک جدید معرفی میشود و سپس به مرور تاثیر آن در بهبود جایگاه اثبات میشود. وقتی این تغییرات ثابت شد، همه به دنبال اجرای آن هستند! با مشاهد این مجموعه میتوانید قبل از دیگران نجواهای گوگل را بشنوید.

پشتیبانی آکادمی i-dev آی دِو
پشتیبانی آکادمی i-dev آی دِو
آرش عطائی

سلام، آرش عطائی هستم مدیر عامل شرکت آسان افزار رایانه آتیه گستر.

ما به شما کمک می کنیم که متناسب با تجربه و نیاز خود سئو وب سایت خودتان را ارتقا دهید.

از کمک به شما خوشحال خواهیم شد.

+98-915-2585123