طراحی سایت ساخت طلا و جواهر
طراحی سایت, مقالات عمومی

طراحی سایت ساخت طلا و جواهر

 طراحی سایت ساخت طلا و جواهر با وردپرس به راحتی شما صاحب یک فروشگاه آنلاین می شوید و یا یک سایت یا وبلاگ ساخت طلا و جواهر می شود که این بستگی به نظر و هدف شما خواهد داشت.   بهترین قالب های که می توانید برای سایت های جواهرات در وردپرس را پیدا کنید تا به شما کمک کند یک وب سایت بی نقص ایجاد کنید و جواهرات خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید یا بفروشید بسیار زیاد هستند . اگر به دنبال یک قالب خوب برای طراحی سایت حرفه ای هستید حتما مقاله آشنایی با انواع قالب طراحی سایت را بخوانید.   چه بخواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و چه یک وب سایت ایجاد کنید تا مجموعه و خلاقیت جواهرات خود را به نمایش بگذارید ، این انتخاب از بهترین انتخاب های شما خواهد بود و وردپرس الهام بخش زیادی برای شما خواهد بود. افزونه قدرتمند WooCommerce ، ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی با وردپرس را برای شما بسیار آسان کرده است به حدی که مدیتریت آن نیز کاری آسان خواهد بود.   بهترین مضامین در قالب ها و چیدمان های مفید برای نمایش عکس ها و متن های شما به سبک شاست. اگر می خواهید گالری ها و نمایش اسلایدهای شیک به وب سایت خود اضافه کنید ، نسخه های نمایشی موضوع را کاوش کنید و به دنبال گزینه هایی باشید که شامل نوع مناسب گزینه های ارائه عکس باشد.   اگر واقعاً می خواهید به وب سایت جواهرات خود ظاهر سفارشی دهید ، با یک ابزار سازنده صفحه به دنبال یک موضوع وردپرس باشید. با این کار راهی آسان برای شخصی سازی محتوای نسخه ی نمایشی موضوع و همچنین امکان طراحی طرح بندی صفحه شخصی خود از ابتدا فراهم می شود. فراموش نکنید که نکات ما را در مورد ساخت یک وب سایت جواهرات جذاب نیز بررسی کنید.

7 نکته طراحی سایت ساخت طلا و جواهر جذاب

ساخت یک وب سایت جواهرات لوکس کار ساده ای نیست. از این نکات استفاده کنید تا مطمئن شوید وب سایت جواهرات شما مطابق انتظارات عمل می کند.

1. از یک تم یا همان قالب با رنگ تاریک استفاده کنید

یک موضوع با رنگ تیره معمولاً بهترین انتخاب برای وب سایت های برند لوکس و به خصوص برای وب سایت جواهرات است زیرا زمینه های تیره اجازه می دهد تا جواهرات به طور موثرتری برجسته شوند. رنگ سیاه همچنین رنگی است که نمایانگر ثروت ، تجمل و قدرت است. استفاده از موضوعی که از طرح های رنگی تیره پشتیبانی می کند به شما کمک می کند مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار داده و به عنوان یک موسسه حرفه ای نیز در آن حضور پیدا کنید.

2. یک چیدمان محتوا مناسب ایجاد کنید

به عنوان مثال هنگام نمایش جواهرات در وب سایت ، هدف اصلی شما این است که مشتریان بالقوه خود را به فروشگاه محصولات خود علاقه مند کنید. به جای نشان دادن تمام کالاهایی که در صفحه اصلی خود دارید ، با نشان دادن مجموعه ای مراقبانه از بهترین کالاهای موجود ، توجه مشتری را به خود جلب کنید و سپس آنها را به گروه های خاص هدایت کنید.

3. نمایش محصولات با استفاده از تصاویر

وقتی صحبت از فروشگاه های جواهرات و وب سایت ها می شود ، چیزهای زیادی وجود ندارد که می توانید در مورد آنها صحبت کنید به جز نشان دادن کالاهایی که دارید و مشتریان.  

طراحی سایت طلا و جواهر

4. تماس را به اقدامات اضافه کنید

یک وب سایت جواهرات همچنین باید ناوبری ساده تری داشته باشد که کاربران را از طریق مجموعه محصولات شما راهنمایی کند. افزودن فراخوانی برای اقدام  در سراسر وب سایت شما نیز یک استراتژی عالی برای ترغیب کاربران به کشف بیشتر وب سایت شما است.   به عنوان مثال ، اضافه کردن دکمه ها برای مشاهده گالری های محصول راهی مؤثر برای نمایش بیشتر برای گالری های محصول شما و در نهایت سبقت در فروش است.

5. راه اندازی یک فروشگاه

این روزها همه چیز به صورت آنلاین فروخته می شود. فرقی نمی کند که آیا می خواهید جواهرات دست ساز یا طلاهای لوکس استفاده کنید ، باید یک فروشگاه آنلاین را در وب سایت خود راه اندازی کنید تا به مشتریان اجازه دهید محصولات خود را با راحتی در خانه خود سفارش دهند.   صنعت جواهرات یک بازار آنلاین میلیارد دلاری است. آیا نمی خواهید وب سایت جواهرات خود را بسازید؟ با داشتن یک نوع استراتژی مناسب و کمی برنامه ریزی ، می توانید یک کسب و کار موفق آنلاین جواهرات ایجاد کنید.

6. وب سایت خود را سفارشی کنید

پس از انتخاب یک الگوی مناسب برای طراحی سایت ساخت طلا و جواهر ، می خواهید مارک و سبک خود را در وب سایت خود وارد کنید و شخصی سازی این الگو را شروع کنید. برای جذاب تر شدن محتوای متن ، یک ترکیب قلم را انتخاب کنید. پیش زمینه های تصویری یا ویدیویی را در صفحه فرود خود اضافه کنید تا مشتریان بتوانند در فروشگاه بمانند. آرم خود را ایجاد کرده و آن را در سایت قرار دهید تا مشتریان به راحتی شرکت شما را به خاطر بسپارند.

 

7. سازنده و طراح وب سایت را انتخاب کنید

هنگامی که مشخصات کسب و کار جواهرات خود را کشف کردید ، مرحله بعدی ساخت فروشگاهی است که در آن اقلام فروشی را نمایش می دهید. در دنیای دیجیتال ، این در واقع وب سایت جواهرات شماست. اگر استخدام یک توسعه دهنده وب حرفه ای با رتبه یک طراحی سایت در بودجه شما نیست ، یک طراح سایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا فقط در اندک زمانی یک فروشگاه تجارت الکترونیک حرفه ای برای سرمایه گذاری جواهرات خود را راه اندازی کنید. شما می توانید به گروه i-dev اعتماد کنید و کار طراحی سایت بی نقص خود را از صفر تا صد به ما بسپارید.

نتیجه:

واقعیت آن این است که شما با هزاران فروشگاه جواهرات آنلاین دیگر در حال رقابت خواهید بود ، بنابراین می خواهید فکر خود را در وب خود قرار دهید. محتوای سایت شما باید با استراتژی بازاریابی شما مطابقت داشته باشد و مشتریان را به سمت انتخاب برند شما نسبت به دیگران سوق دهد. چندین استراتژی پیام رسانی وجود دارد که می توانید برای جذب موارد زیر استفاده کنید. به عنوان مثال ، قرار دادن نماد “تجارت عادلانه” بر روی جواهرات و وب سایت شما راهی عالی برای خرید مشتریان از شما است. فقط مطمئن شوید که واقعاً کالاهای جواهرات تجاری منصفانه را می فروشید – یعنی آنها باید از نظر زیست محیطی پایدار باشند و به صورت محلی تهیه شوند. اگر به دنبال موفقیت طراحی سایت خودتان هستید پس گروه آی دو عالی است.   یک عنوان جذاب را اضافه کنید و در قسمت بالایی وب سایت خود اقدام به تماس بگیرید. به روشنی ارتباط برقرار کنید که چگونه مشتریان از خرید از برند شما سود می برند. اگر تبلیغاتی را اجرا می کنید ، عنوان عالی راهی عالی برای اعلام صریح این موضوع است.   حتما مقالات زیر را در پیوست این مقاله مطاله داشته باشید:

اصول طراحی سایت حرفه ای

هزینه مدیریت سایت قیمت طراحی سایت

 

شما ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

کامنت بذار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.