طراحی سایت قسطی
طراحی سایت

طراحی سایت قسطی

طراحی سایت قسطی این امکان را فراهم می کند که شما بتوانید پکیج های طراحی را متناسب به نیاز حوزه فعالیت و کاری تان انتخاب کنید بدون آنکه به هزینه های مالی ان توجه کنید چون امکان بازپرداخت اقساط در چندین ماه کار را بسیار ساده خواهد کرد. سایت ویترینی برای ارائه شغل شما در نظر گرفته شده است. بنابراین یک ابزار ارتباطی برای تقویت و ارتقاء فعالیت های شما است. این یک نسخه آنلاین از یک آگهی تبلیغاتی است که در چند صفحه خدمات و یا محصولات شما را توصیف می کند و مشتریان را برای تماس با شما تشویق می کند. هنگام ایجاد وب سایت ، صفحات در اطراف تصویر برند طراحی شده اند که شغل شما باید منعکس کند و پیامی را که می خواهید منتقل کنید.

آیا می خواهید سایت شما توسط Google شناخته شود و به راحتی توسط کاربران اینترنت پیدا شود؟

طراحی سایت قسطی سفارشی

وب سایت اختصاصی ، سایتی است که با توجه به نیازهای خاص مشتری برنامه ریزی شده است. این بدان معنی است که ما سایت مورد نیاز خود را توسعه می دهیم ، بدون اینکه یک قالب غیر ضروری ، تعداد صفحات یا عملکردها را به شما تحمیل کنیم. این امر امکان پذیر است زیرا ما مهارتهایی را داریم که بتوانیم برنامه های خود را بدون استفاده از CMS معروف (مثال: WordPress و غیره) توسعه دهیم که نیاز به دانش محدودی در زمینه برنامه نویسی دارند. این به ما امکان می دهد تا به بسیاری از درخواست های “غیر معمولی” پاسخ دهیم. چه برای پورتال بزرگ ، چه برای یک سایت دولتی و یا سایر پروژه های در مقیاس بزرگ ، تیم متخصصان ما برای طراحی سایت های پویا و ایمن با استفاده از آخرین فن آوری ها ، تمام چالش ها را برطرف می کنند.

[box] مهم نیست که حوزه فعالیت شما باشد ، ما یک راه حل برای شما خواهیم داشت![/box]

طراحی سایت قسطی

طراحی سایت اقساطی

بخشی از هویت بصری شما ، طراحی وب سایت شما همه چیز درباره برداشت اول است. این به مشتریان بالقوه می گوید شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید و چگونه می توانید به آنها کمک کنید. وب سایت خوب طراحی شده بازدید کنندگان را به خود جلب می کند و آنها را در سایت خود نگه می دارد تا آنچه را که باید ارائه دهید کشف کنند.

همه ی موارد گفته شده ارزش هزینه کردن و ایجاد سایت با ارزش بصورت اختصاصی و غیر اختصاصی را خواهد داشد. گروه i-dev شرایطی را فراهم نموده است برای افرادی که به دنبال تغییرات بزرگ هستند تا بتوانند پیشرفت های بزرگی را در حوزه کاری خود حاصل کنند از قافله بعلت هزینه های سنگین عقب نمانند.

با توجه به هزینه های مختلفی که یک سایت برحسب پلتفرم های بکار رفته خواهد داشت شرایط طراحی سایت قسطی به گونه ای طراحی شده است تا شما بتوانید تنها با پرداخت یک سوم از کل هزینه های طراحی بصورت پیش پرداخت سایت خود را داشته باشید و مابقی هزینه ها طی 3 الی 4 قسط پرداخت خواهد شد. موفقیت در طراحی سایت با کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل را با شما هستیم.

طراحی سایت در گروه آی دو برای تعیین اهداف خاص شما ف خواه از آنها منجر به تولید ، اطلاع رسانی و آموزش یا فروش یک محصول خدمات با شما خواهد شد. با توجه به این اهداف و پیام مارک تجاری شما ، ما یک طراحی و ویژگی هایی را طراحی خواهیم کرد که پایه مشتری منحصر به فرد شما را در چندین سیستم عامل هدف قرار دهد. راه حلهای ما می تواند شامل معماری وب سایت ، محتوا ، سئو ، کمپین های بازاریابی ، تجارت الکترونیکی ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر باشد. این عناصر با هم کار می کنند تا هویت آنلاین شما ایجاد شود و باعث شود شما از رقابت کنار بیایید. ما همچنین می توانیم میزان ترافیک وب سایت و اثربخشی تلاشهای بازاریابی شما را اندازه گیری کنیم.

طراحی سایت قسطی

سایت به صورت اقساطی

خدمات “سایت به صورت اقساطی” به شما امکان می دهد ایجاد سایت فارغ از هرگونه پیچیدگی را با شرایط مطلوب برای شما را ممکن سازد. همه کسانی که شغل خود را دارند ، به خوبی می دانند که چگونه از ابتدا شروع به ساختن مشاغل خود کردند ، هزینه و کار آن را چگونه انجام داند. شرکت های نوپا می خواهند هرچه سریعتر وارد بازار شوند و چهره خود را نشان دهند ، اما همه این گونه فرصت ها و وسایل را ندارند.

پیشنهاد ما برای کسانی که در مواقع بحران مشکل مالی دارند ، معتبر است. ایجاد یک سایت به صورت اقساطی به بالا بردن شرکت به یک سطح جدید ، پیدا کردن مشتریان جدید ، افزایش فروش کمک می کند.هزینه خدمات افزایش نمی یابد ، گویا سایتی که شما سفارش آن را داده اید پس از اتمام کل بسته کار و برای توسعه سایت به طور کامل هزینه کرده اید . هزینه ساخت سایت به صورت اقساطی به طور جداگانه با هر مشتری بحث می شود.

نتیجه:

طراحی سایت در شرایط اقساطی با حداقل پرداخت اولیه است. این گزینه فقط برای ایجاد یک سایت کارت ویزیت و سایت های فروشگاه محصولات کوچک معتبر است. در این حالت ، حداکثر مدت اقساط برای مدت زمان 1 سال تأمین می شود. سایت در دامنه شما توسعه خواهد یافت و در طی یک ماه راه اندازی می شود. با شما قرارداد رسمی بسته می شود که مبلغ پرداخت ماهانه برای ایجاد سایت را تعیین خواهد کرد.

چون قیمت طراحی ها متفاوت است بنابراین میزان پیش پرداخت یک سایت با سایت دیگر متفاوت خواهد بود جهت دریافت هزینه ها و مبالغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه می توانید با گروه آی دو تماس بگیرید تا کارشناسان بخش فروش شما را راهنمایی کنند.پس از اتمام وب سایت ، از طریق سرورهای ما بصورت آنلاین منتشر می شود و به شما دسترسی داده می شود.

این روزها وب سایت شما مهمترین ابزار شما برای ارتقاء مشاغل شماست ، بنابراین ما به همان اندازه مشتاق هستیم که آن را آنلاین کنید و برنامه پرداخت ماهانه ما می تواند این امکان را فراهم آورد. با وجود حداقل هزینه های کل ، قیمت های ما قبلاً بسیار مقرون به صرفه است ، اما می دانیم که پرداخت کامل در طی 1-3 ماه هنوز هم می تواند چالش برانگیز باشد، پس با ما تماس بگیرید و سفارش طراحی سایت قسطی خود را ثبت کنید.

پیشنهاد می شود مطالب تکمیلی در مورد این مقاله را بخوانید:

اصول طراحی سایت بی نقص

قیمت طراحی سایت

هزینه مدیریت سایت

طراحی سایت با امنیت بالا

 

شما ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

کامنت بذار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.