سئو وب سایت, سایر مقالات, طراحی اپلیکیشن, طراحی سایت, ویروس کرونا

آمار بازدید وبلاگ طراحی سایت شرکت نرم افزاری i-dev در سال ۱۳۹۸

آمار بازدید وبلاگ طراحی سایت گروه نرم افزاری i-dev در سال 1398

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.17″]

آمار بازدید های از وبلاگ رسمی شرکت طراحی سایت و نرم افزاری آی دو i-dev مربوط به سال ۱۳۹۸ شمسی بلاگ i-dev آی دو

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.19.17″]

کانال رسمی آپارات شرکت نرم افزاری آسان افزار رایانه آتیه گستر (گروه نرم افزاری i-dev) با مسئولیت محدود و شماره ثبت ۵۵۰۶۴۶ در اداره ثبت شرکت های استان تهران ثبت شد.

شرکت نرم افزاری i-dev محوریت کاری اش را طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایلی با محوریت PWA و طراحی نرم افزار های اداری و فروشگاهی و شرکتی و همچنین طراحی سیستم های یکپارچه سازمانی و شرکتی همانند ERP – CRM و HelpDesk قرار داده است.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_video_slider _builder_version=”3.19.17″ controls_color=”light”][et_pb_video_slider_item _builder_version=”3.19.17″ src=”https://idev-group.ir/blog/wp-content/uploads/2020/04/czht1uzv7gvt-Z0u89.mp4″ image_src=”https://idev-group.ir/blog/wp-content/uploads/2020/04/Untitled-1-1.png” background_layout=”dark” hover_transition_duration=”300ms” hover_transition_delay=”0ms” hover_transition_speed_curve=”ease” /][/et_pb_video_slider][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.19.17″]

نسل نوین طراحی وب سایت و اپلیکیشن PWA

استفاده از بروزترین تکنولوژی طراحی نرم افزار و طراحی وب سایت و به کارگیری از آمار بازدید وبلاگ جهت به روزرسانی افراد مطلع به برنامه نوبسی و طراحی سایت.

طراحی سایت با استفاده از متدولوژی Agile و به کار گیری فریمورک های PHP همانند Codeigniter که یک فریمورک مبتنی بر MVC می باشد.

همچنین استفاده از بروزترین امکانات و فریمروک های فرانت اند و طراحی فرانت مانند کتابخانه های جدیدی جاوااسکریپت که از معروفترینشان می توان به jQuery و Angular و VueJs اشاره کرد.

استفاده از CMS هایی مانند وردپرس در طراحی سایت هایی که مشتریان در آنها می خواهند از سرعت زیاد طراحی و آماده سازی وب سایت استفاده کنند.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

author-avatar

درباره مدیر وب سایت

شرکت نرم افزاری آسان افزار رایانه آتیه گستر (گروه نرم افزاری i-dev) با مسئولیت محدود و شماره ثبت 550646 در اداره ثبت شرکت های استان تهران ثبت شد و محوریت کاریش، طراحی و پیاده سازی و توسعه نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن های موبایلی با محوریت PWA و همچنین طراحی سیستم های یکپارچه سازمانی و شرکتی همانند ERP - CRM و HelpDesk می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *