کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل
سئو وب سایت, مقالات عمومی

کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل

 

کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل به معنای بدست آوردن جایگاه اول در صفحه اول حاصل از نتایج گوگل می باشد.موتور جستجوگر گول از روش هایی که پنهان و مخفی هستند، همچنین اطلاعات و آمار مشخص و دقیقی هم از آنها در دسترس نیست رتبه های سایت تعیین خواهند شد.

 

روش هایی نیز بصورت صد در صد که بتوان رتبه سایت را افزایش داد از طرف خود گوگل منتشر شده است که این روش هایی بهبود یافته در سایت ها را سئو می گویند. سئو در انگلیسی  search engine optimization به معنای بهینه سازی کردن صفحات وب در گوگل برای بهتر دیده شدن سایت در نتایج جستجو.

 

اینکه شما در مدت زمان کوتاهی بتوانید جایگاهی در کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل پیدا کنید تقریبا غیر ممکن است و هر کسی به شما وعده این موضوع را داد که می تواند سایت شما را طراحی کند و به سرعت آن را در صفحات اول گوگل قرار دهد دروغی بیش نیست. حتی اگر بشود سایت ها را در اندک زمانی به صفحه ی اول گوگل و کسب رتبه یک سوق داد این جایگاه اجاره ای است و خیلی زود به همان جایگاه اصلی برخواهید گشت.

 

بدست آوردن رتبه سایت در گوگل

چون رتبه ی سایت همان امتیازاتی می باشد که گوگل به صفحات وب می دهد و این همان اتفاقی  است که الگوریتم های گوگل آن را رقم می زنند. هنگامی که شما جستجویی را در گوگل انجام می دهید نتایج اول در صفحات اول یعنی آن سایت ها در رتبه ی بالا قرار دارند که یعنی آن وبسایت ها به وسیله ی کاربران بر طبق کلمات کلیدی هایشان بیشتر جستجو شده اند.

 

اینکه چگونه می شود رتبه ی یک سایت را پیدا کرد و چه معیارهایی برای تعیین این رتبه ها وجود دارد مهم می باشد. شما برای اینکه بتوانید رتبه ی سایت تان را بالا ببرید باید ترافیک ورودی سایت را افزایش دهید یعنی سعی کنید کاربران بیشتری به سایت بیاورید .سریعترین روشی که بتوانید با ان رتبه سایت را در گوگل بدست اورید با استفاده از ابزارهایی مانند SERPTrends، SEO quake و Seo امکان پذیر می باشد.

 

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

 

بالا بردن سایت در سرچ گوگل

با استفاده از یکسری تکنیک می توان سایت را در سرچ گوگل بالا آورد. برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و تماشای وب سایت خود در صدر نتایج موتورهای جستجو ، این پیشنهاد را دنبال کنید.

1- انتشار مطالب مرتبط

محتوای با کیفیتی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما ایجاد شده است ، ترافیک سایت را افزایش می دهد . برای هر صفحه در وب سایت خود یک عبارت کلمه کلیدی خاص را شناسایی و هدف گذاری کنید. به این فکر کنید که چگونه خواننده شما می تواند آن صفحه خاص را با اصطلاحات جستجو کند مانند:

قیمت طراحی سایت

هزینه مدیریت سایت

اصول طراحی سایت حرفه ای

نکات موفقیت طراحی سایت

 

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

دستیابی به رتبه بندی موتورهای جستجو برای چندین عبارت کلمه کلیدی برای یک صفحه وب بسیار دشوار است ، مگر اینکه این عبارات بسیار مشابه باشند.

اگر می خواهید چندین عبارت کلمه کلیدی را با وب سایت خود رتبه بندی کنید ، برای هر عبارت کلمه کلیدی مورد نظر خود باید یک صفحه وب جداگانه تهیه کنید. پس از انتخاب عبارت کلمه کلیدی شما برای یک صفحه خاص ، این سؤالات را در نظر بگیرید:

 

  • آیا می توانم از بخشی یا کلمات کلیدی موجود در URL صفحه استفاده کنم (با استفاده از کلمات کلیدی در پوشه ها)؟
  • آیا می توانم از قسمت یا کل عبارت کلمه کلیدی در عنوان صفحه استفاده کنم؟
  • آیا می توانم از بخشی یا کلمات کلیدی کلیدی موجود در عناوین صفحه و زیرنویس ها استفاده کنم؟

پاسخ بله به این سؤالات می تواند رتبه موتور جستجوگر شما را بهبود بخشد. اگرچه طبیعی و کاربر پسند باشید. هرگز نوشتن خوب را برای سئو قربانی نکنید. بهترین صفحات برای کاربر نوشته شده است ، نه برای موتور جستجو.

 

2- مرتباً محتوای خود را به روز کنید

به طور مرتب به روزرسانی مطالب به عنوان یکی از بهترین شاخص های مربوط به یک سایت مشاهده می شود ، بنابراین حتما آن را تازه نگه دارید. محتوای خود را در یک برنامه مشخص حسابرسی کنید و طبق نیاز به روزرسانی کنید.

 

 

3- سایتی با ارزش داشته باشید

در ایجاد پیوندهای مرتبط در متن متمرکز شوید. به جای پیوندهای “اینجا کلیک کنید” ، سعی کنید نام مقصد را بنویسید. “اینجا را کلیک کنید” هیچ ارزش موتور جستجوی فراتر از URL پیوست ندارد ، در حالی که “قیمت طراحی وب سایت” سرشار از کلمات کلیدی است و باعث بهبود رتبه موتورهای جستجوگر شما و همچنین رتبه صفحه ای که به آن لینک می دهید ، می باشد. همواره از طریق پیوند دادن به کلمات کلیدی از پیوندهای توصیفی استفاده کنید – این کار نه تنها بهینه سازی موتور جستجو را بهبود می بخشد بلکه به خوانندگان شما ، از جمله معلولین یا افرادی که از صفحه خوان استفاده می کنند ، به خوانندگان شما نیز ارزش می افزاید.

 

4- از برچسب های alt استفاده کنید

همیشه رسانه های تصویری و ویدیوئی خود را با استفاده از برچسب های alt یا توضیحات متن جایگزین کنید. آنها به موتورهای جستجوگر اجازه می دهند صفحه شما را پیدا کنند ، این امر بسیار مهم است – به خصوص برای افرادی که از مرورگرهای متنی یا خواننده های صفحه استفاده می کنند. اینها تنها چند روش برای بهبود رتبه موتورهای جستجوگر شما بودند.

 

نتیجه:

گوگل همچنان استراتژی ها و تکنیک های موثر در کسب رتبه یک طراحی سایت در گوگل را تغییر می دهد و کسی در این زمینه موفق خواهد بود که همیشه در حال آپدیت کردن اطلاعات و یادگیری و آموزش تکنیک های جدید باشد. در کسب رتبه یک برای طراحی سایت هایی در گوگل که بصورت پروژه دریافت پذیرفته اید صبر کلید موفقیت شما در اجرا و بالابردن سایت در صفحه اول گوگل است.

شاید توجه به مسائل کم اهمیتی مانند توضیحات متا تأثیر مستقیمی در رتبه بندی وب سایت شما نداشته باشند ، آنها نقش مهمی در CTR بازی می کنند. این به نوبه خود می تواند ترافیک شما را افزایش دهد.آنچه که برای سایت شما در نتایج گوگل می تواند بیشتر از هر چیز دیگری ترافیک ایجاد کند عنوان های جذاب و ناب هستند که همانند آهنربا کاربران را به سایت شما می کشانند.

 

شما ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

کامنت بذار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.