طراحی و توسعه اپ و وب سایت
سئو وب سایت

لینک سازی داخلی در وب سایت

 

استراتژی های ساخت ساده پیوند

چگونه می توان سایت های دیگری را برای پیوند با شما درآورد. تعدادی از استراتژی های ایجاد لینک وجود دارد که برای بدست آوردن وب سایت های خارجی برای پیوند با شما استفاده می شود:

  • ایجاد محتوا و تبلیغات – محتوای قانع کننده و منحصر به فرد و باکیفیتی ایجاد کنید که مردم طبیعتاً بخواهند به آنها مراجعه و به آن پیوند دهند و در مورد آن به مردم بگویید. شما باید این کلمه را پیش از این که انتظار دارید هر کسی را پیدا کند تا محتوای شما را پیدا کند و به آن پیوند دهد ، پخش کنید
  • نظرات و یادداشت ها – محصول ، خدمات یا سایت خود را در مقابل تأثیرگذار در صنعت خود قرار دهید ، از جمله وبلاگ نویسان محبوب یا افرادی که رسانه های اجتماعی بزرگی را دنبال می کنند.
  • پیوندهای دوستان و همکاران – از افرادی که می شناسید و از افرادی که با آنها کار می کنید بخواهید تا به سایت شما پیوند دهند. به یاد داشته باشید که اهمیت آن اهمیت دارد؛ پیوندهایی از سایتهایی که در همان صنعت کلی یا طاقچه هستند زیرا سایت شما دارای ارزش بیشتری نسبت به پیوندها از سایتهای تصادفی و غیر مرتبط خواهد داشت.

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد دلایلی می باشند که ما بگوییم چرا “از لینک سازی در وب سایت استفاده می شود؟

چرا لینک سازی برای سئو مهم است؟

ایجاد لینک از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این عامل اصلی در چگونگی رتبه بندی صفحات وب در Google است. Google خاطرنشان می کند:

“به طور کلی ، وب مسترها می توانند با افزایش تعداد سایتهای باکیفیت که به صفحاتشان پیوند دارند ، رتبه سایتهای خود را بهبود بخشند.” تصور کنید که ما یک سایتی داریم که تجهیزات توربین بادی را که می فروشیم ، تبلیغ می کند. ما در حال رقابت با دیگر سازنده تجهیزات توربین بادی هستیم. یکی از عوامل رتبه بندی گوگل در تعیین نحوه رتبه بندی صفحات مربوطه به ما نگاه خواهد کرد محبوبیت پیوند است.

 

شما ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

کامنت بذار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.