تکنیک های طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

 

مراحل طراحی سایت شرکتی

مهم نیست چه کالاهایی را می فروشید و چه خدماتی را ارائه می دهید – یک وب سایت موثر برای هر شرکتی مهم است.

هر شرکتی به حضور در فضای آنلاین نیاز دارد ، زیرا رفتار خرید تغییر کرده است. مردم اکثر تحقیقات خود را قبل از دستیابی به یک فروشنده به صورت آنلاین انجام می دهند – اگر اصلاً این کار را انجام دهند. اگر در فضای اینترنت حضور ندارید ، یا وب سایت شما باعث می شود که مناسب بنظر نرسید ، مردم مستقیماً به سمت رقبای شما می روند.

شما سایتی برای شرکت خود ندارید؟همین حالا برای طراحی سایت شرکتی با ما تماس بگیرید!

مشاغل کوچک نمی توانند مشتریانی که ابتدا به صورت آنلاین ظاهر می شوند را از دست دهند. داشتن یک وب سایت تعاملی و آموزنده بسیار مهم است. برای ساختن یک سایت شرکتی موفق ، این پنج مرحله را بررسی کنید.

1سایت شرکتی واضح و مختصر باشد.

وقتی افراد به سایت شما مراجعه می کنند ، آنها به دنبال اطلاعات هستند و اگر نتوانند به راحتی آن را پیدا کنند ، ناامید می شوند.

یک وب سایت مؤثر باید بازدید کننده را قادر سازد تا دریابد که شرکت شما چه کاری انجام می دهد و چه چیزی را به سرعت ارائه می دهید.” “این باید یک مرکز برای همه امور مربوط به کارهای شما باشد ؛ اگر چیزی وجود دارد که مشتری بخواهد از شما بداند ، باید بتواند آن را در وب سایت شما پیدا کند.

نیک ملیونس ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت های High Growth Venturesمی گوید: وب سایت شما باید در کنار ارائه اطلاعات در مورد شغل خود ، این نکته را برجسته کند که چرا بازدید کنندگان باید به شما اعتماد کنند و خرید محصولات را برای مشتریان آسان کنید.

به دنبال طراحی سایت شرکتی برای کسب وکار خود هستید؟لطفا جهت طراحی سایت شرکتی با کارشناسان گروه نرم افزاری idev در تماس باشید و مشاوره لازم را دریافت کنید.

  1. 2. بلافاصله مخاطبان خود را درگیر کنید.

یک وب سایت جذاب وب سایتی موثر است. گری براونگرگ ، مدیر عامل و بنیانگذار QuickSilk می گوید: تجارت از طریق روابط رشد می کند و وب سایت شما به عنوان اولین برداشت برای مشتریان جدید عمل می کند.

برای ایجاد یک وب سایت جذاب ، مخاطبان خود را درک کرده و یک وب سایت ایجاد کنید که آنها را هدف قرار دهد. “شما در حال تلاش برای جذب بازدید کننده های جدید و کسب درآمد و یا فروش هستید. در این حالت ، اولین کار شما این است که در تحقیقات درباره مشتری سرمایه گذاری کنید تا درک عمیقی از آنچه مخاطبان شما می خواهند کسب کنید.”

همچنین مهم است که شما call to action برای اقدام در وب سایت خود داشته باشید ، زیرا این امر باعث می شود مشتریان تشویق شوند که در سایت شما کاری انجام دهند. مانند گذاشتن نظرات ،یا نمایش نسخه ی آزمایشی(دمو) ، دانلود مطالب یا تماس با شما .

  1. 3. دسترسی آسان به اطلاعات تماس را فراهم کنید.

هدف سایت شما آسانتر و کم هزینه تر شدن کار خود است. داشتن اطلاعات تماس شما یا وسیله دیگری برای تماس با شما در سایت شما امکان ارتباط با چشم اندازهایی را می دهد که هدف شما بوده است.

دسترسی آسان به اطلاعات تماس یک جزء اساسی یک وب سایت شرکتی است. مشتریان ممکن است سؤالاتی داشته باشند و اگر نتوانند با شما تعامل داشته باشند ، احتمالاً به سراغ رقبا شما می روند.

4- از سئو سایت استفاده کنید.

صاحبان شرکت ها برای تقویت وب سایت خود باید از استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) استفاده کنند. بدون راهکارهای مناسب ، وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر نمی شود.

هرچه در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید ، ترافیک وب سایت شما بیشتر می شود ، فرصتهای شغلی بیشتری خواهید داشت.

برای افزایش رتبه خود ، یک وبلاگ به سایت اضافه کنید. وبلاگ ها باعث تقویت سئو سایتSEO می شوند و مطالب مرتبطی را فراهم می کنند که باعث می شود افراد به سایت شما بازگردند ، که هر دو، احتمال افزایش کامل فروش آنلاین سایت شرکت شما را افزایش می دهند.

5- وب سایت خود را برای موبایل بهینه(ریسپانسیو) کنید.

هرچه دنیا دیجیتالی تر می شود ، تجارت و وب سایت شما نیز باید بهتر شود. ارائه یک تجربه بهتر دیدن وب سایت ، از جمله در تلفن همراه ، مهمتر از همیشه است.

داشتن وب سایت بهینه سازی شده برای موبایل ضروری است. تعداد بیشتری از افراد وب سایت شما را از تلفن های هوشمند خود پیدا می کنند و بازدید از سایتها با موبایل روزبه روز درحال افزایش است.

اگر می خواهید تجربه بازدید کنندگان را بهبود بخشید، سایت شرکت خود را متناسب با صفحه نمایش موبایل نیز آماده کنید. با این کاربرای جستجو در دستگاه های تلفن همراه رتبه خوبی کسب می کنید. بهتر است بدانید برای بیش از نیمی از کل جستجوها – داشتن یک وب سایت ریسپانسیو ضروری است.”

یک وب سایت بد ، کم سرعت و کم هزینه برای شما هزینه دارد. اگرچه در ابتدا این طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو گران است ، ولی ارزش هزینه های گزاف در آینده را خواهد داشت.برای توسعه مداوم وب سایت خود وبهبود رتبه سایت در گوگل می توانید از تعرفه های سئو سایت گروه نرم افزای idev استفاده کنید.

 

شما ممکن است این مطالب را نیز دوست داشته باشید

کامنت بذار

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.